Šamanův letní tábor

Den pátý

Pátý den v táboře

S velkým předstihem oddíly nejmladších holčiček nacvičují vystoupení pro celotáborovou hru SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ DIVADLA V DODÓNĚ.  (fotografie budou  v zítřejších aktualitách)

Oddíly 10. a 13. dnes podnikly celodenní výlet do Pelhřimova, města rekordů. Fotografie z tohoto  výletu bohužel nemáme, ale brzy pojedou další oddíly, které fotografie přivezou.

Odpolední program byl složen z mnoha různorodých aktivit, počínaje stolním tenisem, stavěním lesních domečků, přehazované a stavěním živé pyramidy v bazénu konče.

Po večeři na přání dětí DJ MLHA uspořádal už druhou táborovou diskotéku. Netančí se jen uvnitř, ale často i na sluneční terase. Při songu Jede jede mašinka, není tanečníka, který by zůstal sedět.

Během diskotéky začala v táboře velká bouřka, která s sebou přinesla prudký déšť a zároveň příjemné ochlazení po horkých dnech. První fotografie byla pořízena s bleskem, na které jsou patrné padající kapky.

Omlouváme se za  pozdní aktualizaci tohoto dne a za málo příspěvků. Během odpoledne nám vypověděl službu pevný disk na kterém byla uložena data s dnešními aktualitami.   (Toto se stává maximálně jednou za deset let)

Děkujeme za pochopení