Šamanův letní tábor

Místo pobytu

Středisko je umístěno ve velmi atraktivní oblasti Českomoravské vrchoviny v blízkosti tří přehradních nádrží v areálu uprostřed lesů. (Podle hygienických norem jedno z nejčistších míst ČR) O děti se bude starat osvědčený kolektiv mladých vedoucích, kteří s námi dále pokračují po mnohaletém působení jako děti. Ti jsou pečlivě vybíráni. Vše je dále zaštítěno zkušeností lidmi středního věku, kteří s námi jezdí již pět a vice let. Je to ideální skloubení akčního mládí se zkušeností letitých matadorů. Vedení tábora jsou pedagogičtí pracovníci na středních školách. Ubytování je pro malé děti zajištěno v pokojích hlavní budovy (WC a sprchy jsou jejich součástí), pro ostatní starší účastníky v bungalovech (WC a umývárka součástí bungalovu)  a chatkách (WC a sprchy mimo objekt). Možnost sprchování každý den je u nás samozřejmostí. Zařazení do družin, dále výběr kde chtějí Vaše děti spát, necháváme pouze a jen na jejich rozhodnutí. Toto je možno řešit již upozorněním v přihláškách, nebo  při příjezdu na vlastní tábor. Snažíme se dělat vše proto, aby byly Vaše děti co nejvíce spokojené. Tímto i podporujeme, aby si sebou vzaly na náš tábor své kamarádky a kamarády. Dále upozorňujeme, že náš tábor je svojí náplní velice vhodný pro aktivní děti ve všech oblastech (sport, tvořivost a intelekt). U nás se každý při CTH baví podle momentálního zájmu a chuti.

Strava bude 5x denně (+ celodenní pitný režim)  v hlavní budově s jídelnou o kapacitě 100 míst s další možností nákupu cukrovinek a nápojů v denním bufetu.

K dispozici jsou nově vybudovaná hřiště , bazén 30×30 m , kulturní místnosti, kde budou děti v případě nepříznivého počasí trávit volné chvíle. Celý areál je situován mimo povodňovou zónu V okolí střediska je mnoho zajímavých míst na výlety s dalšími možnostmi  k vhodnému a bezpečnému koupání.

Více na:

http://zelivka.com