Šamanův letní tábor

Den sedmý

Sedmý den v táboře

Jídelníček:
Snídaně – rohlík, máslo,marmeláda, čaj
Svačina – banán, mandarinka
Oběd – svíčková, knedlík
Svačina – chléb s paštikou
Večeře – čočka, párek, okurka

Dnešního dne, v dopoledních hodinách, střední oddíly dohrávaly celotáborovou hru „červená – modrá, dřívko“, kterou nemohli sehrát včera, neboť byly na výletě v Pelhřimově. Z tohoto výletu Vám přinášíme fotografie. Jsou zde fotky i z bazénu, který samozřejmě nemohl chybět v odpoledním programu v Pelhřimově. Nejstarší oddíly podnikly vycházku na rybníky, aby obhlídly terén pro případné zítřejší koupání. Nejmladší oddíly se bavily stavbou domečků v nedalekém lese.

Odpoledne bylo v duchu sportování všech oddílů. Utkání ve volejbale sehrál mix dětí z různých oddílů. Fotbal se hrál na místním fotbalovém hřišti v Kletečné. Sehrály ho proti sobě oddíly 12 a 13, takže nejstarší kluci. Některé z dětí se věnovaly, stále populárnější hře freesbee (házení talířem) a dokonce se dostalo i na basketbal.

Nejstarší holky si cestu z procházky zpestřovaly sběrem lučního kvítí, které poté v táboře aranžovaly do kytic. Na nástupu probíhalo již tradiční vyhodnocování uplynulých her a odměňování úspěšných družin.

V podvečerních hodinách se nejmenší oddíly pod dohledem vedoucích a zdravotnice, učily střílet ze vzduchové pistole. Někteří neměly se střelbou potíže a těm druhým jsme trošku pomáhali. Více fotografií najdete ve FOTOGALERII 2008