Šamanův letní tábor

Den první

První den v táboře

Jídelníček:

Snídaně
Svačina
Oběd Knedlo, vepřo, zelo
Svačina Chléb s máslem, okurka
Večeře Brambory, file

Po příjezdu nás čekalo pár změn oproti minulému roku. Nová zastřešená terasa, zrekonstruovaná jídelna a další. Šaman se, jako každý rok, ihned vrhl do rozdělování dětí do oddílů. To jsme společně s dětmi zvládli do oběda i s ubytováním.

Po obědě se nejstarší oddíly vydaly k blízkému rybníku, aby zde smočily svá těla. Během cesty je zastihla menší sprška letního deštíku.

Při odpoledním poprchávání se bavily střední oddíly společenskými hrami v nových prostorách jídelny. Nejmladší oddíly v odpoledních hodinách sledovaly práci dobrovolných hasičů z Kletečné, kteří přijeli vyčistit bázén.

Dále proběhl tradiční uvítací nástup, kde byli představeni vedoucí a pravidla celotáborových her.

Po výborné večeři se některé oddíly odebraly na místní fotbalové hřiště a ostatní vybalovaly zbylé věci, které nestihly během nabytého dne.

Večerka jako vždy je pro menší táborníky stanovena na 21. h a pro větší na 21:30. Postupně, zde na webu, budou přidávány další zprávy z táborových . Aktualizace bude probíhat denně. Někdy v průběhu dne, ale především ve večerních hodinách, kdy nám zbude trochu času napsat pár řádek.