Šamanův letní tábor

Den devátý

snídaně: máslo z medu aljašských včel, rohlík
svačina: ovoce – banán
oběd: vývar z medvědích tlapek, nasekaná svíčková z kodiaka, houska v knedlíku
svačina: chléb zelenina
večeře: našleháme katův šleh, rýžové valunky

20:50 teplota 21 st. C, jasno

Opět nás přivítalo krásné slunečné ráno. Ihned po snídani všichni zlatokopové vyrazili do nedalekého lesa, kde odehráli hru Lov na zvěř. Hra spočívala v odchytu divoké zvěře (vedoucích), která jim odevzdávala své životy a tyto poté zlatokopové měnili za dolary. Za tyto dolary si dále kupovali uspávací střely, které potřebovali pro lov dalších dravých zvířat.

Po výborném obědě bude pro střední a nejstarší zlatokopy připraven závod na raftech na nedaleké přehradě. Celá akce bude probíhat pod dohledem statného a ostříleného rafťáka Borise.

Dobrý večer z yukonského údolí. Protože je potřeba nasbírat co nejvíce dolarů a dostat se tak nejdále v celotáborové hře, snažíme se dát zlatokopům co nejvíce příležitostí aby si nahrabali tolik dolarů, aby mohli nakupovat claimy, tedy území, na kterých se nachází různé množství zlata. Dopolední hra pro celý tábor k tomu byla předurčená. Bylo uloveno mnoho zvířat a nasbíráno mnoho dolarů.
Odpolední raftování na přehradě, koupání u bazénu a hrátky ve vodě jsme si opět moc užili. Boris a jeho rafty jsou vždy zárukou skvělé zábavy a věříme, že si oddíly přivezly další dolary do CTH. Blíží se nám poslední týden, posledních pár dní, CTH vrcholí a i družiny se dostávají do závěrečné části hry.
Večer si užíváme na diskotéce, na které jste se podíleli i vy a my Vám za to moc děkujeme. Jeden blok písniček bude složen jen z Vašich přání. Čtyřicet šest z Vás přispělo svými hlasy a pomohlo nám tak zpestřit diskotékový program. Dnes pořádá diskotéku profesionální DJ JAS. Takže se moc těšíme a dnes pošleme dobrou noc s oddílem č. 9 a 10.

Krásné prožití nedělního večera