Šamanův letní tábor

Den první

Zlatokopové dorazili do údolí. Proběhlo rozdělení do oddílů a následoval oběd.

 Po prvním zlatokopeckém obědě následoval odpočinek a poté první seznámení s okolím, objevování nových nalezišť a seznamování se s ostatními zlatokopy.  První výlety přinesli překvapivé zjištění, že zlata je všude dost a zítra již začneme s jeho rýžováním.  Na prvním nástupu byla malým zlatokopům představena celotáborová hra, její děj a pravidla. Každý den bude na výběr ze tří možností jak se domoci nejdříve základnímu zlatokopeckému vybavení  a po získání všeho vybavení jako jsou lopaty, lodní lístek, stan, puška a další zlatokopecké vybavení. Po jeho získání se zlatokopové vydají na zlatou stezku, kde budou v rámci celotárové hry získávat další dolary pro svoji cestu zlatokopeckým údolím. To je bude stát spoustu sil a pokud vše splní dostanou se již k samotnému rýžovišti a začnou rýžovat valouny, které jim zvážíme na unce , které na závěr spočítáme a sestavíme tak pořadí pro vlastní závěrečnou zlatokopeckou honbu za pokladem. Odměnou zlatokopům budou ceny, které se skoro vyrovnají celému jmění, ale hlavně budou výhrou za jejich celotáborovému snažení. Ale na toto vše je ještě dost času, jsme teprve na začátku a těšíme se na příštích 14 dní plných zážitků, sluníčka, soutěží a nových kamarádů.

Nyní po večeři kdy každé zrnko rýže připomělo samotné rýžování, je v běhu večerní program, kde se oddíly rozutekly do okolí a věnují se sportu. 

Dobrý večer. Doboru noc Vám dnes přejí zlatokopky z oddílu č.1

Dobrou noc.

Jídelníček:

Oběd: vývar, hovězí guláš s houskovým knedlíkem
Svačina: chléb s pomazánkou, zelenina
Večeře: rizoto, červená řepa

V průběhu dne budou doplněny oddílové fotografie a rozdělení dětí do oddílů.  Další dny již bude v sekci aktuality pouze několik ukázkových fotografií z událostí dne a ostatní fotografie najdete v sekci fotogalerie. Zde budou fotografie řazeny od nejnovějších.

Děkujeme za pochopení.

21:15 hod. aktuální teplota: 15 st. C, zataženo