Šamanův letní tábor

Den třináctý

snídaně: sýr, chléb máslo
svačina: ovoce
oběd: čočková, bramb. knedlík, maso, zelí
svačina: chléb, zelenina
večeře: kodiakovi masité špekáčky

21:55 teplota 16 st. C zataženo

Dobré ráno,
yukonské údolí dnes trošku studeně přivítalo osadníky, a protože Boris s Jelcinem stanují se středními a nejstaršími, tak dnes nebyla rozcvička. Nejmladší zlatokopové odešli na celotáborovou hru nasbírat poslední dolary a ostatní budou mít ještě šanci nějaké získat dnes do nástupu. Po nástupu pak bude poslední odehrání hry, poslední losování o claimy a poté vyhodnotíme jednotlivé družiny, jak dopadly. Ale i ti, kteří nedosáhli na claimy a nemají žádné unce zlata, budou vyhodnoceni dle počtu dolarů, které na cestě za zlatem získali. Zítra dopoledne bude pak závěrečná hra, kde se pořadí bude moci ještě změnit a kde bude záležet na štěstí a na taktice družin.

Ale to bude až zítra, dnes nás ještě čeká návrat táborníků, kteří stanovali a navečer poslední hry a večer již tradiční opékání s kytarou a písničkami.
Počasí se nám dnes trošku kazí, ochladilo se, ale stále je příjemně. Zkrátka počasí je na aljašské poměry výborné a vlastně si na něj nemůžeme po celou dobu tábora vůbec stěžovat.
Vše se nám zde letos vydařilo. Program, děti a jejich nálada, odvaha a odhodlání soutěžit, jejich zápal do zhotovování výrobků a jejich chuť o prázdninách si trápit hlavy s intelektuálními hrami je obdivuhodná a jsme za to moc rádi.

Odpoledne se děti připravují na večerní opékání a shánějí dřevo v okolních lesích. Vedení usilovně vyhodnocuje CTH, abysme večer mohli sehrát konec hry a připravit družiny na zítřejší dopoledne na závěrečnou finální hru o pořadí.

Dobrou noc Vám přejí všichni zlatokopové a těší se s Vámi zítra na závěrečný den.

Omlouváme se, že chybí dnešní foto, ale máme drobné technické potíže. Během večera by mělo být vše OK. Děkujeme

We cannot display this gallery