Šamanův letní tábor

Den čtrnáctý

Předposlední den našeho putování a snažení je tady. Probudili jsme se do deštivého dne, ale o to větší bojovný zápal se zhostil všech, kteří dnes absolvují závěrečnou hru.

Dopoledne jsme odehráli závěrečné snažení bojovníků nakoupit si území a pokrýt je vojskem a potravinami, aby při odpoledním finále mohli svými územími přehrát ostatní rody. Šaman se s námi rozloučil na improvizovaném nástupu a dovysvětlil odpolední finální hru. Závěrečné pokřiky zněly územím severu i jihu a na jejich intenzitě bylo opravdu slyšet jak jsou všichni s naším snažením spokojeni. 

Teď jdeme na oběd a po obědě si půjdeme odpočinout. Poté závěrečná finální hra, opravdu bohatý výběr dárku a baštění vyhraných sladkostí . Na Bojovníky čekají táborová trika, plyšáci a další hodnotné ceny.

Zatím krásný den

 

Tak a máme dobojováno, vyhráli Tullyové a jako první si došli pro hodnotné ceny. Druzí byli Targaryenové a třetí Baratheonové . Ale všichni se snažili a všichni si vybrali dárek dle svého vkusu. Většina dětí si vybrali táborová trika  a ještě jednu další cenu a také cukrovinky.

Pomalu se loučíme, poslední diskotéka a ještě poslední noc a přívítáte doma své ratolesti. Navařte, napečte a připravte svým dětem pelíšky, zítra jsou doma.

Děkujeme všem za organizaci a pomoc a těšíme se příští rok opět na shledanou.

Krásnou doboru noc ……kolektiv tábora Šaman 

oběd : penne s kuřecí smetanovou omáčkou

večeře: hamburger , hranolky

 

Ostatní foto zde