Šamanův letní tábor

Den desátý

Krásné ráno a sluníčko nás probudilo, stejně jako bojovníky nejmladší zde ve stanech v táboře a ti nejstarší u rybníka asi 2 km od tábora. Večer si bojovníci upekli placky a spokojeně usnuli.

Někteří bojovníci ještě večer odešli ze stanování do tábora aby se zabořili spokojeně do peřin. Ráno jsem se posilnili nutelou s rohlíkem a salámovou pomazánkou a čajem.

Dopolední program tráví nejmenší sledováním kina, střední odjeli do Pelhřimova a nejstarší se začnou pomalu trousit ze stanování . Máme krásné počasí a tak si ho pořádně opět užijeme.

Protože se nám pomalu ale jistě blíží návrat domů, přineseme na úvodní stránce dojezdy autobusů. Odjezdy z Kletečné budou v 10.30 v sobotu 12.7.

Ale do té doby ještě zažijeme mnoho společných zážitků a sportovních aktivit.

 

Kletečná 25 stupňů.

 

Odpolední program se nesl v duchu výletu a aktivního odpočinku u bazénu v táboře. Nejmladší a ti co přišli ze stanování se vrhli do vln bazénu a využili tak krásného slunečného počasí k vodním hrátkám a dovádění. Střední před a nejstarší vyrazili po obědě do Pelhřimova, někteří vystoupali na  věž proběhli se strašidelným sklepením, ochutnali opočenskou zmrzlinu a odpočinuli si u kašny na krásném náměstí.

Ti, kteří nebyli na bazénu  nakoupili dárky sobě i svým blízkým a po nástupu opět bojovali o území a o další body do celotáborové soutěže.

V současné době je zde krásných 22 stupňů, ale na diskotéce kde všichni právě skotačí je minimálně o 20 stupňů více. Krásnou atmosféru dotváří bubliny a mlha, která se vine z oken po hektolitrech.

Ještě zítra dle předpovědi má být krásné počasí a tak se ho budeme snažit se využít na maximum. Někteří bojovníci v počátku tábora bojovali sami se sebou ale počáteční stesky jsou pryč a nyní nás někteří prosí zda by tady nemohly zůstat celé prázdniny. Pokusíme se jejich přání vyplnit a dáme ještě tedy vědět kdo vlastně domů dorazí ä kdo zůstává:-)))) 

přejeme klidnou dobrou noc ………………………

 

Ostatní foto zde