Šamanův letní tábor

Den devátý

Dnes jsme si po včerejší diskotéce trošku přispali a snídani jsme tak měli v příjemných devět hodin.

Sýrová pomazánka, rohlíci, a na svačinu jsem si vzali mandarinku a hurá na hry. Pohybově se věnujeme aktuálně na louce za táborem, která byla pro nás těsně před příjezdem posečena a připravena tak na naše vypečené hry a souboje. Při intelektu jsme se dokonce dali i na skládání puzzle 1000 dílků a tak někteří mají o zábavu postaráno. Výroba prostírání a ozdobných ubrousků zabere spoustu času, ale výsledky jsou o to překvapivější. Nakonec vše uvidíte ve fotogalerii, kterou přineseme vzápětí.

Ti kteří si věří s pevnou rukou hráli šipky. Dopoledne nám pomalu končí a tak se těšíme na oběd, který nám uvařil náš kuchař Míra. Dnes máme díky Vám vítězný pokrm vepřové maso na žampionech s rýží. Po obědě bude následovat opět polední klid, vedoucí se opět přesunou na volejbalový kurt, fanoušci z řad bojovníků jim budou fandit a ostatní by měli odpočívat. Ale čas se nám zde krátí a tak využít každé příležitosti k tomu si užít prima chvíle s kamarády je třeba maximálně využít. Odpolední program je plně v režii oddílových vedoucích a v podvečer přineseme další aktuality.

Krásné nedělní poledne…….

Odpoledne jsme s ohledem na počasí trávili u bazénu a nejstarší se vydali k rybníku stanovat.

Boris a jeho kamarád Jelcin opět postavili stany a tak se bojovníci mohli ubytovat a věnovat se hrátkám na rybníku. Večeři si připraví v kotlíku, přikousnou chleba a vychutnají si vynikající Andaluské Lucaplacky, aby na ně mohli opět příští rok vzpomínat stejně jako minulý rok.

Ostatní děti hrají si v táboře a nejmladší šli do lesa na dřevo. Budou tady v táboře u ohýnku, kde jim Studna zabrnká a dnešní večer i ti nejmladší stráví ve stanech v táboře.

Přejeme jim dobrou noc a Vám také.

 

 

 

 

Ostatní foto zde