Šamanův letní tábor

Den dvanáctý

Dnešní dopoledne zde máme na návštěvě RADIO IMPULS, které se přijelo podívat na to jak děláme náš tábor. Zatím se zde instaluje aparatura pro D. DEYLA, který za chvíli dorazí a od 11. hodin bude mít zde koncert pro naše bojovníky. Je připraven i živý vstup přímo do radia přibližně mezi 10  a 12 hodinou.

Další aktuality přineseme okolo poledne.

Zatím krásný den

Dopolední program byl plný krásných zážitků a nezapomenutelných okamžiků. Po ranním rozdělení se nám bojovníci rozdělili opět na sportovně založené, kteří hráli hru o truhly, další drátkovali korálkové stromečky a ostatní hráli bingo.

Ještě dopoledne přijel Jirka Pošík, známý to DJ, který svou úspěšnou kariéru začínal ve světově známém klubu Sparing. Ten zde postavil aparaturu a mixážní pult pro další své kolegy z Radia Impuls, kteří po krátkém zabloudění také úspěšně dorazili.

Děvčata z marketingového oddělení Radia IMPULS nám přivezli pro každého krásné tři dárky a dorazil také zuřivý reportér Aleš Růžička, mimochodem také človíček, který na Kladně bydlí, dále pak programový ředitel Radia a také zpěvák David DEYL.

Po krátkém úvodu a škole moderování a kvízu o hodnotné ceny, přišlo na řadu vystoupení D. DEYLA.

Ten nám zde zazpíval několik písniček, rozproudil davy fanynek a fanoušků, ti nejodvážnější si také zatancovali a oddílový vedoucí vytvořili Davidovi krásné křovíčko. Po vystoupení došlo na podpisy a předávání dárků dětem. 

Po výborném obědě a rozloučení se s Rádiem Impuls jsme odpočívali. Nyní jsou oddíly buď na hřištích a sportují anebo zdokonalují vystoupení na večerní program. 

Při večerním programu se nám představí jednotlivé družiny anebo rody a představí nám své herecké nebo jiné  dovednosti. Ti nejlepší si připíší jedny z posledních bodů do celotábrové hry.

Zřejmě jste dnes zaznamenali, že žádný živý vstup na Radiu Impuls nebyl. Vše se musí nejprve upravit a sestříhat a tak zítra by jste nás měli slyšet z rozhlasových vln snad v několika vstupech.

Zatím zde máme zataženo okolo 15 stupňů, vane mírný větřík, ale stejně jako v minulých dnech je zde krásná atmosféra a pohoda.

Ostatní foto zde

snídaně – párek, chleba

svačina – ovoce

oběd – pol. krupicová, španělská hovězí směs, HK

svačina – chléb, zelenina

večeře – kuřecí stehno,rýže