Šamanův letní tábor

Den jedenáctý

Ranní rozcvička probudila do krásného dne ty nejodvážnější, ty co chtějí již od rána hýbat.

Tím také získávají body do celkového hodnocení. Snídaňová salámová pomazánka a hromada rohlíků zajistila přísun bílkovin a dalších minerálů do těl bojovníků, kteří se po focení vedoucích vydali opět bojovat o cenné platební karty. Ty jako každý den se pokusí vyměnit za území nebo vojsko, případně zásoby potřebné k životu vojáků, kteří získali dané  na území  severu nebo jihu.

Pohybové soutěže se odehrávají na louce a hraje se dlouho očekávaná hra na králíky. Ti co mají pevnou ruku hrají šipky anebo gorodky, zručnost dnes zastupuje soutěž o nejlepší quilling – tedy o nalepování papírových proužků na podložku a vytváření tak krásných kytiček, zvířátek a dalších krásných obrazců. Nakonec vše uvidíte ve fotogalerii, která se začne za chvíli naplňovat.

Dnes odpoledne zřejmě bude ve znamení her v táboře, protože večer nás čeká noční hra, poté spánek a ráno přijede slibované rádio IMPULS a také slibovaný koncert Davida  DEYLA. Věříme, že počasí se na nás ještě zítra nenechá ve štychu a podaří se koncert pod širým nebem.

Kletečná 21 stupňů

Odpoledne bojovníci tráví v kině, protože nám počasí moc nepřeje a mraky se zde honí jako koně na pardubickém závodišti, Občas prší, potom vysvitne sluníčko ale ani déšť nám náladu zkazit nemůže, protože je zde  krásných 20 stupňů. Kvůli dešti se odkládá i noční hra a tak večerní program bude plně v režii oddílů, nebo rodů.

Ve fotogalerii přinesem fotky rodů a také fotku vedoucích najdete na titulní straně našich stránek.

Večeře v podobě francouzských brambor zasytí bojovníkům bříška aby večerní program vydrželi a mohli poté spokojeně usnout s dnešními zážitky pod polštářem. 🙂 😎

 

I

snídaně – salámová pomazánka, rohlík

svačina – ovoce

oběd – pol. čočková, vrabec, zelí, br. knedlík

svačina – chléb, zelenina

večeře – francouzské brambory, č. řepa

Ostatní foto zde