Šamanův letní tábor

Den sedmý

Dobré ráno z území Zimohradu, kde je v současné době krásných 20 stupňů. Sluníčko a vítr nás probudil do pátečního dne. Po snídani se nám bojovníci rozdělili na ty co chtějí dopolední program strávit pohybem, přemýšlením, případně výrobou krásných odrátkovaných lahví a jiných předmětů.

Bazén je již napuštěn a také nafukujeme malé bazénky pro ty nejmenší děti. Tyto bazénky budou umístěny zde naproti hlavní budově aby nám sluníčko co nejdříve do nich ohřálo vodu. Odpoledne bude s největší pravděpodobností ve znamení odpočinku a koupání. Těšíme se na krásně prožitý den a tak hurá.

Fotky které Vám přinášíme jistě vystihují pohodu a výbornou náladu dětí i vedoucích a tak je asi zbytečné cokoliv psát o náladě, která zde panuje. Jednoduše vynikající parta dětí, kteří mají chuť sportovat i učit se novým věcem.

 Hurá do krásného dalšího dne…….

Po obědě všichni bojovníci odpočívali a po svačině se rozdělili si užívat sluníčka a vody. Střední kluci chtěli opět na přehradu a rafty a tak pod vedením Borise vyrazili na Sedlici. Ostatní využili napuštěného bazénu a skotačili v něm.

Celé odpoledne se tedy neslo v duchu odpočinku po ranních hrách. Bylo skutečně krásně 27 stupňů a slunečno. Teď tady fouká vítr a je stále pěkných 19 stupňů. Oddíly hrají hry v táboře, někteří se dívají na kino a ti co sledují a hrají a fandí fotbalu sledují čtvrtfinále MS v Brazílii Francie – Německo.

Ještě přineseme aktuální fotky z odpoledne a podvečera a přejeme Vám všem klidný víkend.

Zítra budeme v polovině našeho pobytu a věřte že nám zde dny utíkají jako voda. Užíváme si krásných dní plných sportu a odpočinku a je to tady opravdu skvělé.  

Dobrý večer, dobrou noc…. 🙂

 

Ostatní foto zde

 

 

 

 

snídaně – rybičková pomazánka, chléb

svačina – ovoce

oběd – pol. gulášová, plněný br. kn. s uzeným, zelí

svačina – chléb, zelenina

večeře – katův šleh, rýže