Šamanův letní tábor

Den šestý

Sluníčko nás přivítalo do dnešního dne, který má být celý slunečný s teplotami nad 20 st. C. Teď v půl desáté je zde jasno a 18 stupňů.

Po snídani, kde se bojovníci posilnili vajíčkovou pomazánkou případně nutelou s rohlíkem nejmladší část odjela za výletem do Pelhřimova. Zde nenavštíví neexistující krematorium z filmu Vesničko má středisková , ale muzeum strašidel, vyjdou si na Pelhřimovskou věž, nakoupí si nějaké drobnosti, posilní se výbornou zmrzlinou z Opočna a vyrazí na bazén. Plavci si poměří síly v bazénu a jméně zdatní mohou být venku na skluzavkách, na dětském hřišti a hrát si na trávníku. Potom musí rychle vyrazit zpět aby stihli nástup a vybojovat si další území v celotáborové hře.

Ostatní nejmladší oddíly jsou v táboře a ty vyrazí do Pelhřimova v pondělí. Střední oddíly ti si počkají zde v táboře při hrách na oběd a do Pelhřimova vyrazí odpoledne. Nejstarší a některé střední oddíly hrají na louce hru červená modrá, při které se jistě zapotí a vydají ze svých sil.

Hasiči nám dnes napustí bazén abychom se mohli vykoupat, protože v příštích dnech nám předpověď slibuje slunečné dny a teplo. Pokud bude krásně, vyrazíme i na raftech na přehradu s bojovníkem Zimohradu Borisem, který již zde má nafouknuté rafty.

Další aktuality přineseme v podvečer spolu s fotkami bojovníků z Pehřimova.

 Po krásném dni se bojovníci vrhli na rybí prsty s bramborovou kaší a nyní nejmladší odpočívají v kině, které si po celodenním výletě jistě zaslouží. Dnes hrají Harryho Pottera a všichni maličkatí bojovníci pozorně sledují plátno. Střední oddíly vyrazili odpoledne na přehradu, kde dováděly na raftech a učily se ovládat lodě.

 Teď po večeři ostatní dovádí v táboře při hrách, je krásně, 20 stupňů a jasno.

Děkujeme Vám všem za hlasování o nedělní oběd, kdy vyhrálo vepřové maso na žampionech.

Děkujeme a připravujeme pro Vás další překvapení . Krásný večer a dobrou noc z 6. dne tábora.

Ostatní foto zde

snídaně – vajíčková pomazánka, rohlík

svačina – ovoce

oběd – pol. vývar, hovězí na česneku, špenát, br. knedlík

svačina – chléb, zelenina

večeře – rybí prsty, br. kaše, salát