Šamanův letní tábor

Den čtrnáctý

K psaní jednoho z posledních příspěvků se dostáváme až nyní těsně před polednem, protože jsme od rána byli v jednom kole. Nejprve jsme posnídali a také jsme posvačili. Potom si jednotlivé tlupy dokoupily zbylé předměty aby mohly doplnit kompletní řady k získání civilizačních karet. Přibližně okolo 10 hodiny začala finálová hra. Nejprve měla pomalý průběh, protože jsme museli hru všichni dokonale pochopit a také odladit poslední detaily. Nakonec však měla zcela zdrcující závěr a překvapivé vítěze. Vítězi se stala tlupa Třebovanů,, 2. Děčané,

3. Doudlebové, 4.  Hbané, 5. Milčané, 6. Lučané, 7. Dědočané, 8. Bobřané, 9. Pšované,

10. Lemuzi.

Takové je tedy pořadí jednotlivých tlup v celotáborové hře. Teď se připravujeme na poslední oběd a také na odpolední rozdělování cen a večerní závěrečnou diskotéku.

Myslím že mohu hovořit za všechny když napíšu, že se nám zde opět moc líbilo, počasí nám přálo, jídlo bylo vynikající a budeme se těšit společně na příští rok. Šaman určitě vymyslí opět nějakou pěkně vypečenou hru, aby nás potrápil jak fyzicky, tak i duševně a zamotal nám naše mozkové závity na maximum.

Krásný den 20,5 stupně. Kletečná u Humpolce

 

snídaně – rybičková, chléb

svačina – ovoce

oběd – pol. brokolicový krém, penne s kuřecím masem

svačina – chléb, zelenina

večeře – hamburger, hranolky

 

Nebyly nalezeny žádné obrázky