Šamanův letní tábor

Den dvanáctý

Víkend i naše putování napříč pravěkem pomalu končí a ještě pár dnů a rozjedeme se zpět domů.

Včerejší večerní hra byla skvělá, plná světelných i zvukových efektů. Neandrtálci za heslo získávali žetony s ohněm a ten museli přenést přes území plné nástrah a přes území, kde je ostatní náčelníci chytali. Užili jsme si tak večr plný dobrodružství a i odvahy. Po této hře jsme k odpočinku potřebovali dost času a tak jsme dnes vstávali o hodinku déle. Snídaně byla výborná a párky si naši neandrtálci přidávali co jim bříška stačili. Je krásné počasí 27,9 stupně a sluníčko, které jsme si objednali, svítí jako o život. Dopolední program se nese v duchu odpočinku, protože odpoledne hrajeme jednu z posledních her, které budou mít vliv na bodování tlup. V podvečer nám neandrtálci představí svá vystoupení a poté budeme mít opět diskotéku. Dnes o trošku delší, abychom vynahradili neandrtálcům včerejší přerušení kvůli noční hře.

Přejeme Vám klidnou neděli a  odpoledne přineseme aktuality z odpolední hry.

 Odpolední program se nesl v duchu hry, kdy  tlupy běhali přes jednotlivá stanoviště a získávali body jak z vědomostních soutěží tak i například ze střelby, jízdě na raftu či lezení po lanové dráze. Všichni byli moc šikovní a tak byl po skončení hry vidět na jejich tvářích úsměv a radostný pocit z krásného odpoledne zde na Vysočině. Nejdříve běželi okolo naší osady, poté přes louku i les až k přehradě Sedlice, kde byl cíl a kde si zajezdili na raftech. Nyní po večeři začal večerní program, neandrtálci si připravili vystoupení a právě v těchto chvílích je prezentují zde na sále. Ti co zrovna neučinkují je hlasitě povzbuzují a tak se osadou nese úžasně spontánní pozitivní nálada. Po vystoupeních bude na řadě diskotéka a tam si zase mohou neandrtálci odpočinout po celém náročném dni.

Zítřejší den se dostaneme do finále táborové hry a ukončíme sbírání jednotlivých věci potřebných pro přežití v době kamenné a rozdělíme si pořadí do finálové hry, která proběhne v úterý. Ještě před vlastní finálovou hrou si budou moci tlupy zakoupit za dosažené body některé karty, které budou do finálové hry potřebovat.

Těšíme se jak celá hra vlastně dopadne, protože stále nic není rozhodnuto a o celkovém pořadí rozhodne štestí a do jistí míry i náhoda.

Přejeme krásný večer zde v Prakletečné pravěk právě 23,3 stupně.

snídaně – párek, chleba

svačina – ovoce

oběd – pol. krupicová, španělská hovězí směs, HK

svačina – chléb, zelenina

večeře – kuřecí stehno,rýže

Nebyly nalezeny žádné obrázky