Šamanův letní tábor

Den osmý

Jak jsme dle předpovědi počasí předpokládali voci nám zabouřilo a spadlo několik kapek. Vzduch se krásně ochladil a teď je zde příjemných 23,8 stupně, Neandrtálci, kteří stanovali vše krásně zvládli a vrátí se zpět do osady v dopolednéch hodinách, zabalí stany, zakopají ohniště a vše uvedou zpět do původního stavu, aby cizí kmeny nezjistily že někdo byl na tomto území. Stany se penesou sem do osady a rozloží se, aby nám oschly a také aby i ti nejmenší neandrtálci si mohli vyzkoušet jak se ve stanu spí a aby si toto dobrodružství také sami prožili. To ale bude až za pár dní, protože dnes čeká večer pralidi tančení okolo ohně, které je zde tolik populární. Střední neandrtálci odjeli s balíčkem mamutího steaku do Pelhřimova, kde budou trávit celý den a poté skončí v místním AQUAPARKU. Dopolední program je opět pestrý a tak lov na šavlozubce na louce a trápení mozkových závitů včetně dovednostních soutěží opět přinese body do táborové hry. Ta jak jsem včera psal, se pomalu přesouvá do svého finále a zde je již potřeba kooperovat mezi jednotlivými tlupami, aby dohromady dosáhly co nejlepších výsledků a posbíraly co nejvíce zbraní, polí, zlata, nástrojů obživy, kamenolomů atd. zkrátka všech potřebných věcí pro přežití v tak těžké době.

Oběd již opět klokotá v kotlích a mi už se na něj všichni moc těšíme.

Příjemný den do Vašich kanceláří přejí všichni místní neandrtálci.

Po výborném obědě mamutí sekané svíčkové, který nám připravil kuchař Míra jsme se rozutekli do chýší a odpočívali jsme. Náčelníci hráli i v dešti volejbal a někteří i fandili.

Po poledním klidu jsme rozdali svačinu chleba s máslem a rajče a protože dnes se nám ochladilo na příjemných 20 stupňů hrajeme hry v  osadě, někteří kvíz, cink, obíhanou, kasino na druhou anebo fotbal či přehazovanou. K večeří se pro nás chystá čočka a uzené maso. Ochutnával jsem a opravdu je to  opět podařená krmě. Věříme, že hru, kterou máme rozehranou opět dnes posuneme dál a kmeny začnou nakupovat a získávat další zboží.

Po večeři a malém odpočinku kdy si odpočineme začne další pokračování diskotékového maratonu. A my se pokusíme pro Vás opět přinést další fotky na dobrou noc,

Hezký zbytek dne.

Omlouváme se, ale fotky na dobrou noc jsme dnes nestihli. Zato jsme dodali fotky z diskotékového maratonu a odpoledního programu.

Dobrou noc…

snídaně – makový závin, kakao

svačina – ovoce

oběd – pol. zeleninová, sekaná svíčková, HK

svačina – chléb, zelenina

večeře – uzená plec, čočka

 

 

zataženo, 18 st. C – 22:50 hod.

Nebyly nalezeny žádné obrázky