Šamanův letní tábor

Den pátý

Prakletečná pravěk právě 30,6 stupně. No a nyní jsem se odmlčel, protože jsem natáčel malé neandrtálce abyste se mohli podívat na to, jak si vyrábějí krásná zvířátka anebo louče pro zkrášlení chýší. Takže jsem zde asi  5 minut nebyl a již máme 31,2  stupně. Teploměr letí nahoru jako blesk a nevíme kde se dneska vlastně zastaví. Po snídani a rozdělení na dopolední program utekly oddíly do lesa hrát LOV NA MAMUTA. Snad nějakého uloví a budeme mít něco dobrého k obědu. Už se Mírovi v kuchyni vaří pórková polévka a v kotli se pomalu vaří mamutí chobot k obědu. Za chvíli se vrátí kmeny zpět do tábora a stejně jako každý tento teplý den se budeme polévat vodou anebo jinak osvěžovat. Někteří skočí do bazénků, které jsem jim včera napustili a které jsou zde nahoře před budovou na terase.

Ostatní mohou skočit pod dozorem statného ošetřovatele do velkého bazénu, který někteří náčelníci dnes vyčistili a který je opět připraven na nápor tlup a kmenů.

Slibujeme že dokud nebudeme mít varhánky po celém těle z bazénů dneska odpoledne nevylezeme. Po obědě budeme odpočívat u bazénů a večer čeká děti pradisco trisko. Hraje DJ TRAGY a jeho tlupa HUGA DUGA.

Psaní dopoledních aktualit končíme přibližně v 10.40 a teplota vylétla již na 32,5 stupně ve stínu.

Přejeme Vám do Vašich chýší prima sluníčkový den.

Z každé činnosti, kterou zde pro děti děláme se snažíme Vám přinášet co nejvíce informací abyste věděli, že na našem táboře se děti opravdu nenudí ani minutu. Je prima jak zde vznikají nová přátelství, že zde děti vzájemně poznávají učí se vzájemné toleranci i zdravé soutěživosti.

Odpoledne se neslo v duchu odpočinku u bazénu a slunění. Po nástupu kmeny hrály sběr celotáborovou hru a někteří již prošli střední dobou kamennou a již se nacházejí v mladší době v Paleolitu. Ještě projít úskalími mladší doby a jsme v závěrečné hře. Teď se děti připravují na diskotéku. Je krásné počasí 31 stupňů. Zdravíme maminku s plotem.

Dnes se ještě pokusíme o noční pozdrav dalších pokojů a těšíme se na ráno, kdy nám Míra uvaří vajíčkovanou omazánku.

Prakletečná pravěk právě 23,8.

 

teplota 33 st. C

snídaně – vánočka

svačina – ovoce

oběd – pol. pórková, čufty rajská, kolena

svačina – chléb, zelenina

večeře – kynuté knedlíky s povidlama

 

Nebyly nalezeny žádné obrázky