Šamanův letní tábor

Den sedmý

Dobré dopoledne Vám všem kteří nás vytrvale sledují, Ráno neandrtálec Boris zaspal a tak rozcvička byla dneska posunuta o pár minut kratší. O to více však byla intenzivnější a náročnější. Ke snídani jsem měl šunku s chlebem a všichni již jsou na hře. Střední a někteří nejstarší jsou na cestě do Pelhřimova a zbytek tábora, cca 130 neandrtálců, je opět buď na louce anebo si trápí koncový mozek, protože prodloužená mícha zatím spí. Namáháme si hlavičky abychom byli šikovnější a chytřejší. Pračlověci se šikovnýma tlapkama vyrábějí pohledy z osady a sami si je pokusí i poslat. No snad dojdou a naše pravěká prapošta s tím nebude mít problém. Otázkou jenom je, koho si dáme na poštovní známku aby vše od nás z pravěku do Vašeho světa došlo.

Prakletečná 27,2 stupně. Odpoledne přineseme další zprávy a večer i fotky z prvního stavění chýší a stanování u rybníka. Sami si uvaří něco dobrého a užijí si spaní pod širákem, vaření dobrot a někteří první mimo postýlky. Zatím krásný den u nás plný slunce.

Teď po obědě kdy jsem měli praknedlíky plněné mamutím masem se zelím odpočíváme a těšíme se na koupání. Tlupy, které odcházejí stanovat si připravují spacáky a jídlo na celou dobu pobytu u rybníka a balí si věci. Za chvíli vyrazí  a už se všichni těší.

Odpolední nástup a hraní závěrečné hry bude tedy dnes bez nich. Nyní je zde v osadě 34,2 stupně.

 

snídaně – šunka, máslo,, chléb

svačina – ovoce

oběd – pol. gulášová, plněný br. kn. s uzeným, zelí

svačina – chléb, zelenina

večeře – katův šleh, rýže

teplota 27 st. C – 21:30 hod.

Nebyly nalezeny žádné obrázky