Šamanův letní tábor

Den čtrnáctý

Dobré odpoledne z Kletečné.

Po snídani jsme začali hrát závěrečnou celotáborovou hru o Svatý grál. Bojovníci hledali  nejdříve stanoviště a na nich odpovídali na otázky ze středověké historie bojovníků Svatého grálu.

Skupiny vybíhali s rozestupy a tak nám hra zabrala celé dopoledne. Po obědě připravujeme krámek pro radost a kde si bojovníci budou vybírat dárky. Nejvíce jsou ceněny táborová trika. Omlouváme strohé zprávy, ale především se věnujeme závěrečnému programu. Musíme tak jít. Jistě Vám bojovníci sami zítra poví své zážitky z posledních dnů tábora ŠAMANI 2016 – Boj o Svatý grál.

Nyní si již první skupiny vybírají ceny, takže zatím nashledanou a napočtenou a my zase utíkáme za bojovníky.

Krásný den z Kletečné.

Obrazovou dokumentaci přinese jakmile to bude možné – děkujeme za strpení a pochopení.

Tak nastal nám konec tábora a naši bojovníci mají dobojováno. Vybrali si dárky, které jsme připravili a každý kdo si přál táborové tričko si mohl vybrat. Před večeří jsme ještě měli poslední nástup, kde jsme se rozloučili bojovým pokřikem a s těmi co mají a vybrali si táborové triko jsme se společně vyfotili.

Naposledy jsme si došli na večeři, kde nám kuchař Jirka připravil hamburgery a hranolky. Po večeři od půl osmé následuje závěrečné disco.

Máme většina již zabaleno a tak hurá domů.

Maminky, babičky a někteří tatínkové vařte, pečte dobroty pro své táborníky, nebo si užívejte sobotního grilování. Záleží co má každý rád a na co se těší.

Končí pomalu psaní o jednom táboře, kde se těšíme především z radosti dětí a děláme pro to vše. Snažíme se, aby se jim líbilo, vy jste byli spokojeni a aby si děti odnesli z tábora mnoho nových zkušeností a zážitků. Aby se zkamarádili s novými kamarády a aby zde možná vzniklo i pár nových lásek a hlubokých přátelství. Kde jinde než pod hvězdnou oblohou, nebo při diskotéce může něco tak hezkého začít.

Přejeme Vám i dětem krásný zbytek prázdnin, mnoho krásných zážitků a pokud se domníváte, že si zasloužíme Vaši důvěru i pro příští rok, sledujte naše stránky, kde již na počátku roku 2017 budeme opět zahajovat přihlašování na tábor ŠAMAN 2017. Před tím dojde k hlasování o téma hry na rok 2017.

Takže AHOJ z Kletečné a zítra s některými z Vás na viděnou.

Šaman a jeho kolektiv.