Šamanův letní tábor

Den čtvrtý

Dnešní ráno nás překvapilo bezmračným nebem a krásným počasím. Protože jsme šli dnes na snídani až v devět hodin, dokonale jsme si odpočinuli, abychom mohli spěchat na dopolední program. Kreativci si vyráběli dobové zbraně, nejčastěji meče aby mohli bojovat o zlato a o další  území hradu a také o další vybavení templářů. Na louce se poté odehrávala bitva o zlato při hře, ve které byl nutný postřeh a především rychlé nohy. Třetí díl pohybových aktivit v tělocvičně sebeobrany se dnes nesl v duchu strečinku a  protahování. Nemohl chybět intelekt a hry CINK, scrabble a jiné.

Po sytém obědě jsme se nyní rozeběhli do krásné přírody, a protože je zde nějakých 25 stupňů a sluníčko, tak jsme většinou u našeho bazénu a nejstarší si doběhnou na blízkou přehradu.

Začínáme chystat výlety do Pelhřimova a Humpolce  kde si templářští bojovníci prohlédnou dvě krásná města s hlubokou historií. Jenom po Hliníkovi v Humpolci (Marečku podejte mi pero) zbyl pouze pomník a krematorium v Pelhřimově (Vesničko má středisková) také nenajdete. Ale  Kojčice po cestě z Humpolce do Pelhřimova minout nemůžete.

Zatím krásné sváteční odpoledne, užívejte si pohodu, protože mi ji tady také máme.

Po vynikající večeři, kdy jsme měli vepřové maso, mrkev a brambory, jsme se opět věnovali tomu, co se nám líbí a co nás baví. Rozdělili jsme se do několika skupin, a hráli jsme fotbal, vybíjenou, přehazovanou, volejbal, skákali jsme na trampolínách, stříleli jsme ze vzduchovky, nebo se dívali na kino. Zkrátka pestrý večer a teď už si jenom lehnout, vyčistit zubiska, umýt ušiska a jít do pelechu.

Dobrou noc z Kletečné, krásnou dobrou noc a klidné svátky.

Ještě Vám přinášíme dobrou noc od oddílu č.5 (pokud jste se těšili na oddíl č.4, bude zítra)

Vaši TEMPLÁŘI.