Šamanův letní tábor

Den sedmý

Dobré ráno z Kletečné – tábora bojovníků o Svatý grál, dnes je krásně slunečno a 23 stupňů již nyní v 9,30 hodin.

Snídaní,dnes šunkou s máslem a chlebem jsme se dostatečně posilnili na další bojový den. Po svačině – neoholená broskev- jsme se stejně jako každý den rozdělili do skupin dle vlastních zálib a strategie celotáborové hry. Nejlépe jsou na tom bojovníci, jejichž zástupci obsadí co nejvíce druhů her, nebo aktivit a mají tak možnost  vybojovat co nejvíce bodů. Pokud vyhrají např. 3 aktivity mají okamžitě 15 zlatých cihel, za něž si mohou nakoupit až 5 částí opevnění nebo 7 věcí potřebných pro boj. Zbroj a povinná výbava každého bojovníka se skládá z meče, zbroje, lodě, mincí, kopí, erbu a kříže.

Některé komendy pod vedením komturů již mají zčásti nakoupeno a tak se posouvají v hodnocení kupředu a někteří v příštích dnech dokoupí zbytek potřebných věcí a částí opevnění a stanou se tak Templářskými rytíři a dostanou svoji vlastní Templářskou medaili.

Z dopoledního programu opět přineseme fotografie na kterých uvidíte snahu všech o co nejlepší umístění.

Oběd se pomalu blíží, Dnes nám naši kuchaři připravili skvělé plněné knedlíky uzeným masem se zelím. Po obědě si odpočineme a vyrazíme k bazénu, na přehradu nebo někam do stínu abychom se ukryli před sluníčkem, které nám již nyní zahřívá naše bojovná tělíčka.

Na večerní program máme opět volnočasové aktivity s mnoha stanovišti, fotbalem, hřištěm na vybíjenou, naší místností plné her a X boxů a také letos první venkovní diskotéky. Věříme, že nám počasí vydrží a že se večer pobavíme ve víru tance a budou se nám zdát krásné sny, třeba o tom, že snad již zítra budeme moci rozdělit první Tepmplářské medaile.

Zatím do Vašich domovů klidné páteční dopoledne a kdo dnes vyrazíte k nám, přejeme mu klidnou cestu do Templářské stezce D1.