Šamanův letní tábor

Den třetí

 

Dobré ráno dalšího dne,

nejprve Vám přinášíme fotografie ze včerejšího večera, kdy Vám dobrou noc přál oddíl č.2.

Komendy se nám probudily opět do krásného slunečného dne. Po vydatné snídani se rozdělili do skupin dle jejich přání a vydají se na lov bodíků. Někteří se zaměřili na sportovní aktivity a jiní se zase vydali uměleckým směrem při výrobě templářských náramků (foto bude dodáno). Templářské kolečko smrti, za účasti samotného Šamana, se pokusí zdolat a udolat ti nejsportovněji založení templáři. Jak se říká, kdo uteče ten vyhraje. Další aktivitou dnes opět byl pro templáře nepostradatelná obrana. Zatím máme pouze kandidáty na templáře a jsou tedy beze zbraní a tak máme pouze své ruce a nohy. Učíme se bránit a bojovat holýma rukama a opravdu nám to jde dobře. Ve fotogalerii se sami jistě přesvědčíte. Naše nabídka však tímto nekončila. Poslední z nabídky na dopolední program bylo namáhání mozkových buněk u her v naší herně, která mimo jiné čítá i promítací plátno a dva X boxy, herní místo, kde se po namáhavé práce mohou uložit ke krátkému odpočinku. Ještě někteří si zaskali na trampolínách, které se letos skvěle osvědčili. Jsou prakticky permanentně obsazené od rána do večera. Samozřejmostí je dohled statného ošetřovatele 🙂

 

Po obědě si odpočineme a nejstarší oddíly po svačině odchází na výlet na přehradu. Ostatní si budou užívat klidu pod sluníčkem a budeme se těšit na večerní program, který bude opět zahrnovat celotáborovou hru a výběr různých aktivit. Tedy večer si opět bojovníci mohou vybrat ze čtyřech možností jak si užít krásné počasí a přírodu zde na Vysočině.

U NÁS SE OPRAVDU NIKDO NENUDÍ.

Dobrý večer z Kletečné ,dějiště středověkých bojů o území a čest a slávu templářů. Máme po prvním hracím dni a některé komendy pod vedením svých komturů si zajistili první vyhraná území a první část hradu, který aby se staly templářskými rytíři musí dobýt celý. Dále každý musí získat  loď, zbroj, meč , zlato, koně a prapor aby se mohl rytířem stát. Dnes soutěžili samozřejmě pouze ti, kteří mají Longino kopí o kterém jsme psali v minulých dnech.

Zítra tedy nanovo budeme pokračovat v bojovné náladě a věříme, že budeme odpočinutí, zejména když si ráno pospíme a na snídani půjdeme v 9 hodin.

Pokud vše stihneme dnes vám svůj pozdrav z pelíšku pošle oddíl č. 3.

 

Krásný večer a dobrou noc od nás z Kletečné.

snídaně – paštiková pomazánka, rohlík
svačina – ovoce
oběd – pol. vývar , karbanátek, vařený brambor, okurka
svačina – chléb, zelenina
večeře – zapečené těstoviny