Rozdělení dětí do oddílů

Oddíl č.1

vedoucí: Fořtová Markéta

Schindlerová Ester
Kliková Helena
Huříková Dorothea
Neubergová Kateřina
Císařová Denisa
Dvořáková Nela
Nováková Karolína
Záveská Ella
Lopatová Viki
Vaňhová Marie
Růžičková Tereza
Krchová Laura
Becková Tereza
Hlaváčková Tereza

Oddíl č.2

vedoucí: Vršková Ludmila

Holečková Barbora
Vosyková Anna
Seyfriedová Barbora
Šittová Kateřina
Mcclue Ellie
Urbanová Anežka
Drtinová Tereza
Šťastná Nela
Krejčí Tereza
Zadáková Eliška
Kymličková Vanessa
Junková Tereza
Hořavová Nella
Cucová Michaela
Hudcová Veronika
Beranová Barbora

Oddíl č.3

vedoucí: Linhartová Pavla

Voříšková Michaela
Voříšková Marie
Geyerová Simona
Kozlová Marie
Noskvá Aneta
Malá Nicola
Šťastná Nikola
Kopečná Daniela
Mannlová Vanesa
Lhotská Karolína
Zajícová Anna
Hájková Jana
Slabá Tereza

Oddíl č.4

vedoucí: Dušková Vendula

Panenka Vít
Mátl Matyáš
Doležal Filip
Drtina Jan
Roubík Tobin
Vaculík Dominik
Tompson Jaiden
Šťastný Jakub
Vykusa Michal
Bureš Tomáš
Svatý David
Mudra Matyáš
Mudra Martin

Oddíl č.5

vedoucí: Hráský Jakub

Červenka David
Hron Jan
Vrábel František
Táborský Jaroslav
Příbrský Daniel
Barášek David
Krejčí Tomáš
Zicha Zachariáš
Čihák Adam
Klika David
Jaroš Daniel
Geyer Vojtěch
Huřík Václav

Oddíl č.6

vedoucí: Jindřichová Tereza

Součková Kristýna
Bílková Tereza
Mannlová Andrea
Zdrubecká Valerie
Táborská Věra
Limberská Lucie
Brášková Lucie
Kapolková Kristýna
Hujerová Patricie
Šifrová Zuzana
Šifrová Adéla
Šťastná Anna

Oddíl č.7

vedoucí: Štěpánková Klára

Tůmová Markéta
Sucharská Tereza
Hlavinková Kristýna
Zábojová Anna
Pěchoušková Kateřina
Vránová Anežka
Vránová Anastazie
Vlasová Natálie
Stará Nela
Vetchá Markéta
Pašková Linda
Kaprálová Sophia
Lochmanová Tereza

Oddíl č.8

vedoucí: Hořavová Tereza

Mašatová Alžběta
Stříbrská Hana
Šeráková Adéla
Dvořáková Kristýna
Hronová Lenka
Heroldová Anna
Růžková Natálie
Malíková Kamila Laura
Pácalová Barbora
Bursíková Ema
Šťástková Monika
Hlaváčková Kateřina
Zimmermanová Sára

Oddíl č.9

vedoucí: Hanuš David

Kocman Jakub
Sucharski Jakub
Moucha Jáchym
Remeta Vojtěch
Drtina Filip
Longauer Adam
Lopata Daniel
Ramba Filip
Doležal Adam
Šťovíček Václav
Vetchý Jaromír
Kaprál Filip

Oddíl č.10

vedoucí: Dušek Miroslav

Zajíc Tomáš
Brožek Petr
Mlčoch Jakub
Skuba Sebastián
Kabourek Jan
Kabourek Jakub
Šedivý Matěj
Procházka Martin
Lhota David
Dvořák Marek

Oddíl č.11

vedoucí: David Švára

Kopecký Lukáš
Rulc Michal
Branšovský Michal
Bárta Matěj
Dočekal Jakub
Lochman André
Mazánek Jan
Bočan Daniel
Seyfried Vojtěch
Hlíza Martin
Stehlík Filip

Oddíl č.12

vedoucí: Gebert Martin

Svatá Natálie
Nováková Eliška
Kollerová Kristýna
Venclová Veronika
Koksteinová Lucie
Smolíková Eva
Chalupová Pavla
Růžková Eliška
Příbrská Aneta

Oddíl č.13

vedoucí: Drahotová Klára

Burešová Nela
Cucová Tereza
Hlízová Veronika
Bervidová Adéla
Smolová Kristýna
Šittová Michaela
Hujerová Hedvika
Pumrová Andrea

Oddíl č.14

vedoucí: Šmejkal Jiří

Kuna Miroslav
Říha Šimon
Hudec Petr
Holešovský Jaroslav
Škeřík Jan
Krch Tadeáš
Kazík Matěj
Pokorný Tomáš
Cuc Petr
Havlena Tomáš
Šulc David
Rataj David
Suchý Michal
Slabý Matěj
Lhota Jakub
Jedlička Marek
Potůček Jaromír